Bohužel podnikání nemá jen příjemné stránky! Proto zde průběžně uvádíme seznam našich dlužníků.


Petr Bárta
Hrázkého
Benešov

Tento "grázl" přišel s tím, že převezme leasing na auto ŠKODA Felicia. Sepsali jsme smlouvu o převodu a plnou moc k převedení s tím, že si u společnosti CCB Leasing auto převede. Auto nejen že nepřevedl, ale i neplatil, proto auto zabavili. Tímto nám vznikla škoda 106.000,- Kč, které budeme vymáhat!

Miroslav Bárta
Březka 30
595 01 Velká Bíteš

Tento "podvodník" dluží od listopadu 2004 za stavební práce, které jsme prováděli v Uherském Hradišti na provozovně plynáren 36.000,- Kč

High Unit a.s.
Čechyňská 419/14a
602 00 Brno - Trnitá

Jednatel Karel Čermák, bydlištěm Velká Bíteš, Návrší, si nechal stavět závodní speciál "Off-Road" na Cross Country Rally, se kterým jezdí Petr Smysl, který to vše platí. Od začátku roku 2005 se platby začaly zpožďovat. Když v květnu pan Čermák nezaplatil už dva měsíce pozadu, pohádali jsme se a od té doby dluží 23.350,- Kč!

Bronislav Malík
Koliště 53
Brno

Tento pán prosil, aby jsem prodal auto Ford Escort Combi s komplet domácím kinem atd. Nabídl sám cenu 90.000,-Kč, s tím, že ho bude splácet po desetitisících měsíčně. První dvě splátky byly v pohodě. S třetí splátkou už byl problém! Začal se vymlouvat, tak po dvou měsících jsem si pro auto přijel. Auto bylo nejen nabourané, ale i komplet vybrakované! Tudíž bylo prodejné maximálně za 15.000,- Tímto vznikla škoda 58.000,-Kč Jelikož kupující podepsal veškeré formality, včetně směnky, předáváme tuto pohledávku okamžitě vymáhací agentuře, která si s ním jistě poradí!